Paleta kolorów Sey od Cosmetics Zone – lakiery hybrydowe z potencjałem stylizacyjnym

Paleta kolorów Sey od Cosmetics Zone – lakiery hybrydowe z potencjałem stylizacyjnym

1 lipca 2018 0 By admin

Dodatki do damskiej stylizacji – czy to wieczorowej, czy też biznesowej lub codziennej – mogą przybierać najróżniejszą postać. Każda współczesna kobieta wie jednak, że jednym z bardziej istotnych elementów należących do tej kategorii jest dobrze dobrany lakier do paznokci. Manicure podkreśla bowiem smak i elegancję innych elementów garderoby, a nawet może stanowić uzupełnienie stroju, dając wrażenie całkowitej harmonii. Mówi się nawet, że produkty te pełnią funkcję metaforycznej biżuterii podkreślającej zadbane dłonie i skutecznie uwodzącej swoją barwą, czy też elementami ozdobnymi. Warto więc wybierać lakiery hybrydowe, które swoją trwałością, dokładnością krycia płytki paznokcia i paletą kolorów są w stanie sprostać wymaganiom dzisiejszych konsumentek. Jednym z producentów jest tu Sey by Cosmetics Zone, czy jednak asortyment ten jest na tyle różnorodny, aby zadbać o potrzeby i satysfakcję klientek, które go wybiorą? Jaki potencjał kryje się w tej ofercie?

Elegancja i stonowane stylizacje paznokci

Piękno, które nie zna pojęcia upływu czasu, jest obecne w świecie mody od wieków. Zazwyczaj mówi się wówczas, iż ma ono klasyczny czar i ponadczasowy potencjał. Część tajemnicy tak dużego sukcesu kryje się niewątpliwie w palecie barw, która charakteryzuje produkty należące do tej kategorii. Stonowane odcienie i subtelna zmiana to cechy wykorzystywane również w ofercie lakierów hybrydowych Sey by Cosmetics Zone. Widać to w szczególności w przypadku produktów tej marki z kolekcji:
– Coffe and Friends (aż siedemnaście odcieni dla kobiet, które poszukują lakieru w kolorze beżowym, różowym, brązowym lub szarym, idealne do codziennych stylizacji oraz jako subtelne uzupełnienie zestawu biznesowego),
– Bride’s Palete (delikatność jest wciąż w modzie, a z tą linią produktów każda konsumentka będzie mogła podkreślić ją w odpowiedni sposób, wybierając najładniejszy odcień bieli, beżu lub różu),
– Timeless Beauty (bardziej nasycone kolory, paleta barw stawiająca przede wszystkim na czerń, fiolet, brąz i kolor bordowy, szczególnie popularny jest tu odcień Blueberry Shake).

Optymistyczne i wielobarwne stylizacje paznokci

Jeśli mielibyśmy powiedzieć, jakie barwy są najchętniej wybierane wiosną i latem przez kobiety planujące manicure hybrydowy, to z całą pewnością byłyby to kolory zaprezentowane również w wybranych liniach produktów Sey by Cosmetics Zone. Do kolekcji najlepiej dopasowanych do wielobarwnych i optymistycznych stylizacji paznokci można tu zaliczyć przede wszystkim:
– Classic Melodies (linię tę budują barwy ciepłe, w szczególności odcienie brązu, czerwieni i koloru pomarańczowego),
– Charm and Feminity (urocze i intensywne warianty lakierów dla kobiet lubiących kolor różowy),
– Ocean Views (na podstawie znajdujących się w niej produktów konsumentka może stworzyć manicure, wykorzystując ulubiony odcień koloru zielonego, szarego i niebieskiego).

Wyróżnij się z lakierami hybrydowymi Sey od Cosmetics Zone!

Ostatnie dwie kolekcje, które może zaoferować swoim klientkom marka Sey by Cosmetics Zone, to zdecydowanie propozycje dla kobiet, które chcą się wyróżnić i podkreślić swoją wyjątkowość w oryginalny sposób. Z całą pewnością nie są to lakiery hybrydowe, które mogą dopasować się do oficjalnej stylizacji, jednak ich potencjał rekompensuje to z nawiązką. Najważniejszy jest tu bowiem unikalny efekt wizualny. Kolekcja Cat Eye, mieniąc się fioletem, zielenią lub błękitem tworzy idealny efekt kociego oka. Natomiast linia Sparkle and Brilliance dedykowana jest przede wszystkim dla kobiet poszukujących produktu do manicure karnawałowego lub kreacji wieczorowej (paleta kolorów została wzbogacona w tym wypadku o drobiny brokatu).