Zestaw do manicure hybrydowego

Zestaw do manicure hybrydowego

16 maja 2018 0 By admin

Lakiery hybrydowe to niewątpliwie odkrycie kilku ostatnich lat. Ich popularność wśród kobiet stale wzrasta i trudno się temu dziwić – wszak lakiery hybrydowe posiadają wiele plusów (od wygody, poprzez trwałość, aż po całkowicie naturalny wygląd). Dlatego też manicure hybrydowy to stała oferta wszystkich gabinetów kosmetycznych. Tak duże zainteresowanie hybrydą sprawia, iż coraz więcej kobiet decyduje się na jej samodzielne wykonywanie w zaciszu domowym. Takie rozwiązanie jest jak najbardziej realne – wystarczy trochę doświadczenia i odpowiedni zestaw do manicure hybrydowego.

Zestaw do manicure hybrydowego powinien zawierać kilka niezbędnych elementów. Te obowiązkowe to:
lampa do utwardzania (w tym przypadku można zdecydować się na lampę UV lub LED),
baza pod lakier hybrydowy (jej głównym zadaniem jest zabezpieczenie płytki paznokcia, poprawienie przyczepności samego lakieru oraz zagwarantowanie trwałości całego manicure),
lakier hybrydowy (ich dostępność na rynku jest tak duża – pod względem marek i kolorystyki – iż każda z pań może wybrać coś odpowiedniego dla siebie),
top coat hybrydowy (który jest używany w celu utwardzenia całego manicure i przedłużenie jego trwałości).

Dodatkowe elementy niezbędne do wykonania profesjonalnej hybrydy to: odtłuszczacz, oliwka do skórek, waciki (obowiązkowo bezpyłowe), blok polerski, pilniczek, patyczki drewniane (mogą przydać się do odsuwania skórek lub poprawy błędów). Istotnym elementem zestawu do hybrydy jest także zmywacz do lakierów hybrydowych oraz folia do owijania paznokci.

Pierwszy zestaw do hybrydy powinien zawierać wszystkie niezbędne przyrządy do wykonania profesjonalnego manicure. Wraz z nabieraniem doświadczenia można go wzbogacać o dodatkowe elementy, lakiery czy ozdobniki. Dobrze skomponowany zestaw pozwoli wykonać profesjonalny manicure.